ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги
 • Ср, 12 липня 2017, 23:38

  План шатун або свої(чужі) криси

  Розсварити армію з народом, а народ з армією - основна мета ворогів України. Тому що ворогам не потрібно, щоб вони були, як одне ціле. Таку державу не перемогти. А держава то не політики, держава то є народ. Хлопці атовці, які на передовій саме зараз, завжди мають бути впевнені, що вони потрібні своєму народові, що в них за спинами є міцний тил. Тоді буде і бойовий дух, і жага до перемоги.
  615 Юлия Семехина
 • Чт, 29 червня 2017, 13:08

  АТОвці всіх міст України, - єднайтеся!

  25.06.17 року зусиллями Шепетівського осередку Всеукраїнської спілки ветеранів АТО "Побратими України" урочисто відкритий спортивно-патріотичний реабілітаційний центр для учасників бойових дій і їх сімей. (Відео Урочистого відкриття благодійного турниру "Хоробрі серця") В цей день сталися три знакові події. По-перше, відбувся благодійний турнір "Хоробрі серця", де змагалися футбольні команди за титул кращих гравців. А саме, на футбольному полі змагалися команди Шепетівського відділу поліції, збірна Шепетівського району та збірна команда учасників АТО. По-друге, Шепетівський осередок ГО"Побратими України" офіційно оголосив про своє існування. І, по - третє, АТОвцям, нарешті, вдалося зробити можливою посттравматичну реабілітацію захисників України, шляхом тренувань на тренажерах і в складі спортивних команд.
  1594 Юлия Семехина
 • Вт, 19 липня 2016, 0:30

  Коли я вже отримаю свій паспорт?!

  Як я вже втомилася боротися із свавіллям державних установ. Скільки вже можна знущатися над нами?! Є закон України, де чітко прописано, в який строк мають міняти паспорт.
  566 Юлия Семехина
 • Пт, 8 липня 2016, 12:54

  Рейдерська допомога школі по Хмельницьки

  Ми не просили зробити нам копії, просто хотіли взнати зміст паперів по будівництву і впевнитися в тому, що все відбувається законним чином.
  1788 Юлия Семехина
 • Ср, 6 липня 2016, 22:36

  Чи вдастся прийомній матері виконати останню волю сина, який загинув, укривши собою побратима?

  Зараз йде суд по справі встановлення сімейного статуса загиблого воїна Романа Якобчука. Першого липня відбулося четверте засідання. Його прийомна мама судиться з містом за право сина на його останню волю.
  1556 Юлия Семехина
 • Ср, 22 червня 2016, 20:22

  Помста чи залякування добровольців ДУК ПС - який вирок винесе суддя Шаману?

  Сьогодні відбулося чудернацьке судове засідання. Те саме, що було перенесене вже тричі. Чому чудне зараз розкажу. Історія така. Жив собі хлопець з Молдавським паспортом на території України. Все було добре. Одружився на Хмельниччині з місцевою дівчиною. Народилося в них четверо дітей. Був на місцевому майдані в перших рядах, серед перших пішов воювати на Схід в складі ДУК ПС 7 бат. Йому не потрібні привілеї, він не вимагає надати УБД. Єдине, що йому треба - це бути громадянином України.
  1093 Юлия Семехина
 • Вт, 24 травня 2016, 18:37

  А судді хто?!

  Дуже зла! Вважаю, що людина, яка в 2014 році збирала вчителів Хмельницького на антимайдан до Києва, має сидіти тихенько, мов миша.... А не волати про те, хто був на Майдані, а кого там не було... Яка зараз вже різниця? Майже три роки війна на Сході іде, а ми все ніяк не вирішимо питання:"Хто крутішим був на Майдані?!" Наша справа зараз не зрадити тих, хто загинув...
  1224 Юлия Семехина
 • Вс, 22 травня 2016, 11:09

  Історія одного кіборга

  Щось у місті Хмельницький незрозуміле коїться з АТОшними коштами. Я не впевнена поки на 100%, що вони йдуть не за призначенням. Але такі думки іноді з'являються.
  730 Юлия Семехина
 • Чт, 19 травня 2016, 17:44

  Патріотично-виховна ініціатива педагогів м.Хмельницький

  17 травня 2016 у місті Хмельницький відбулися навчально-польові заняття з предмету "Захист Відчизни".
  794 Юлия Семехина
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014