ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги
 • Вс, 3 вересня 2017, 11:55

  Те що не може чекати до завтра (ЗБІР КОШТІВ ЗУПИНЕНО !!!)

  У фондах, куди вона звертається, говорять відкрито, що малим дітям легше зібрати такі суми, а для дорослих важко, бо люди не допомагають так активно дорослому, як дитині. Та завжди лишається віра в добрі серця людей, котрі не залишать людину помирати, тільки через те, що вона виросла і вже не дитина.
  1427 Роман Реведжук
 • Сб, 12 серпня 2017, 12:37

  Поки ЗМІ належатиме князькам, правда буде саме такою!

  Спокійно. Розумію, що всім все ясно стало. Але - є одне але... Що ж робити з журналістами котрі маніпулюють фактами? Що робити з каналом котрий повністю підконтрольний цій дамі на білому джипі приблизною вартістю 2,5 мільйони гривень?
  763 Роман Реведжук
 • Вс, 22 сiчня 2017, 16:58

  Терплячість - можливість почути

  «..Отже якщо ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Отець ваш Небесний подасть добра тим, хто проситиме в Нього»...
  354 Роман Реведжук
 • Вс, 18 грудня 2016, 6:15

  Як парті ВОЛЯ зривала вибори до ОТГ на Прикарпатті

  В даному випадку моя рідна гуцульщина має неприємність, одна з партій займається пропагандиською діяльністю, підбурює місцеве населення, мовляв об'єднуйтесь не з тими, а з іншими. Публічно заявляючи "ми за децентралізацію", а збирають людей і кажуть "якщо підете в об'єднаний Космач, то станете присілком". Такі дії вчиняє партія ВОЛЯ, котра гониться за рейтингами, та проводить серед людей дезінформування, зокрема три дні перед виборами, збунтували людей в селі Брустури.
  1221 Роман Реведжук
 • Чт, 20 жовтня 2016, 14:42

  "Радикальне" ВІЧЕ в Коломиї - або що під ковдрою...

  БЛОГ Роман Реведжук: 13 жовтня в містечку Коломия що на Прикарпатті Радикальна Партія Ляшка, влаштувала провокацію. Зокрема народний депутат Ігор Мосійчук, увірвався в кабінет мера міста, того не було - був секретар, той накинувся на секретаря Любомира Жупанського, вимагаючи відставки.. Що було далі, та як організовувалось так зване ВІЧЕ в подробицях, а також коментар самого секретаря - перша відверта розмова.
  4929 Роман Реведжук
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014