ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

Сьогодні 18 квітня Владіславу Левицькому мало би виповнитися 33 роки.

Нагадаємо, що Владіслав Левицький, справжнє ім'я Василь Левицький, львівський співак, композитор, автор-виконавець власних пісень. Свій творчий шлях він розпочав ще зовсім юним хлопчиськом - у 2006 році став переможцем "Караоке на Майдані", пробився у фінал "Шансу", де Андрій Кузьменко дав Левицькому нове сценічне ім'я - Владіслав. Після цього Кузьма став хрещеним батьком у творчості артиста. Вони часто ділили одну сцену, а критики не переставали дивуватися таланту Левицького, прозвавши його "музичним вундеркіндом".

Влітку 2008 року Владіслав став володарем ІІІ премії Міжнародного фестивалю мистецтв "Слов'янський базар" у Вітебську. Став лауреатом конкурсу "Нова хвиля 2009" в Юрмалі. У 2010 році Владіслав Левицький став фіналістом Національного відбору "Євробачення-2010". В наступному році він повторив свій успіх, ставши фіналістом Національного відбору "Євробачення-2011".

В 2011 році бере участь у шоу Філіпа Кіркорова "ШОУ №1" у складі групи "Привиди опери". Після численних сварок і конфліктів з учасниками "Привидів" за місце літера, Владіслав стає капітаном команди. В результаті група займає друге місце. У 2012 році Владіслав запускає дуже спецефічний проект балканмької музики, для якого знімає відео "Думаю", "Ірка". У 2014 закінчує запис україно-балканського альбому і зняв кліп на пісню "Тільки чекай".

Та 2 липня 2015 року сталося непоправне - автомобіль співака на автодорозі "Львів-Тернопіль" потрапив в аварію, внаслідок якої він загинув. В машині також знаходилась його рідна сестра з донькою. Не вижив ніхто.

Останній кліп співака був знятий на пісню "Тільки чекай", офіційна версія якого звучить так:
"Цим кліпом ми хотіли показати початок протистояння і боротьбу за свою землю, за незалежність ще з початку Першої світової війни 1914 року та наголосити, що з тих пір вона триває. І у нас є велика можливість її закінчити зараз у 2014 році"
Під час презентації відео були зібрані кошти на потреби АТО. Головний герой кліпу Володимир Правосудов, є одним з героїв Мандану та поміж зйомками він бував на передовій.

Окрім головних героїв, у зйомках взяло участь кілька десятків людей масовки. Ролі військових зіграли професійні реконструктури, які знімалися у фільмі "Поводир" та справжні бійці батальйону "Айдар".

"Місце зйомок селище Запитів. Це місце, де точилися бої уже Другої світової війни. Там досі збереглися бетонні укріплення, бункер тощо".
Суть кліпу відображується у костюмах. Початок кліпу починається в одязі, який був під час Першої світової війни, а далі одяг солдат змінюється до революції гідності.
Приємного перегляду! (ВІДЕО)

ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014