ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

2 липня 2015 року Україну сколихнула новина про загибель відомого співака Владіслава Левицького… Щоб продовжити життя його пісням, батьки Василя дали згоду на виконання їх іншими музикантами.

Історія пісні «Шеф» взагалі жахлива - після того ДТП ноутбук співака був викрадений мародерами, та після довгих пошуків повернений батькам. І тільки після цього пісня була доведена до кінця. Тобто, прем'єра її відбулася без самого автора.

Як відомо, на концерті пам'яті Владіслава Левицького Дзідзьо оголосив, що офіційно попросив дозволу в батьків співака взяти цю пісню собі в репертуар. Так, достойний вчинок, щоб творчість Владіслава продовжувала жити серед людей. Але в договорі, який був заключний між ними до кінця 2017 року, вказувалося, що обов'язковою умовою є зазначення авторства пісні Владіслава, а також що буде виплачена енна сума грошей. Трохи пізніше передзвонивши батькам Левицького, представники Михайла повідомили, що заплатять вдвічі більше, бо пісня користується популярністю. І все! Затишшя!

Затишшя до сьогоднішнього дня, коли я звернулася до представників «антигламурного співака» все таки виконати умови договору, виплативши батькам Василя обіцяну суму. Тим часом з близького оточення співака мені стало відомо, що пісня жодного разу не виконувалася ними на концертах і взагалі, її після гучного уходу з гурту Дзідзьо, забрав собі Юлік і вдало використовує як діджейский сет в якості прем'єри своєї сольної кар'єри. Цікаво, правда?

Прогугливши цю ситуацію в інтернеті, я вийшла на цікаве відео:

https://www.youtube.com/watch?v=p2r5tBpjc0Q&feature=youtu.be

Продивившись його, складається враження, що Юлік щось не договорює, особливо коли говорить про причини уходу з гурту Дзідзьо. Це дає змогу припустити, що не все так просто як він говорить, та як пишуть ЗМІ. А справа в тому, що працювавши з Владіславом ще до Паприки, Юлік піддавшись спокусі більшого заробітку, зраджує друга та стає учасником гурту Дзідзьо. А тепер скажіть, зараз на піку популярності він кидає гурт заради сольної кар'єри? Не думаю!

Але найцікавіше зараз! Розібравшись трохи глибше, стає зрозумілим, що в нічних клубах пісня почала звучати десь з жовтня 2017 року, в тот час коли ще діяв договір батьків Василя з Дзідзьо. Вигнавши Юліка з гурту, той, на зло, прихопив собі пісню, переробивши її. Бо виходячи у "вільне плавання", Юлік не мав з собою що презентувати, а тут... пісня два роки лежить! При цьому на ютубі жодним чином не було вказано авторство Владіслава.

А найцікавіше ще далі! Залишивши коментар під тим відео, що як вони могли привласнити собі пісню Владіслава Левицького, воно моментально було видалено. А Дзідзьо в свою чергу стосовно всього цього каже... що він ні до чого і взагалі його підставили та голос підробили! Смішно, правда!!!

А тепер давайте розберемося чому пісня два роки не звучала з вуст Дзідзьо. Все просто - тому, що Владіслав ніколи не створював легких пісень на три ноти. Він дуже довго та ретельно писав музику, створюючи ВЛАСНИЙ продукт. Так, зробивши широкий, добрий жест, Дзідзьо взяв пісню собі в репертуар, але не потягнув вокально!

Та як би там не було, але офіційні права власності на пісню "Шеф" порушені. Докази будуть пізніше, після роботи з адвокатами.

Далі буде!!!

Журналіст Галина Волчок


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019