ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

ВАЖЛИВО: Збір коштів зупинено, людина для якої проводився збір коштів, відмовилась надати звітність для підтвердження використання коштів за призначенням. Проводиться перевірка фактів, тому просимо не надсилати коштів даній особі!

Ця жінка, мати трьох дітей, бореться за життя - їй потрібна пересадка кісткового мозку.


Аліна СлуцькаУ Аліни меодисплатичний синдром, репроктерна анемія. Простіше кажучи - клітини не виробляють кістковий мозок, не виробляють еротроцити. На сьогоднішній день дуже погані аналізи, тому шанс вижити, це тільки операція. Тому Аліна дуже надіється на нашу з вами допомогу, адже кожен з нас виділивши частинку власного часу, може поділитися цією статею, позвонити друзям, знайомим, тим, хто має фінансову можливість допомогти їй врятувати життя.

Аліна за освітою лікар-реабілітолог, працює з дітьми з синдромом ДЦП, зі спино-мозковими травмами. Їй є за що боротися та ради чого жити. Крім того що вона виховує трьох чудових діток, її мрія - відкрити реабілітаційний центр для дітей з синдромом ДЦП де надаватимуть безкоштовно допомогу. Тому що батьки, залишившись з такою проблемою без державної підтримки, не кидають своїх дітей, виховують їх та мужньо боряться разом з ними і вона вважає, що бути байдужою до такого не можна.

Діти АлінаУ неї справді троє чудових діток, дві дочки 14 і два та хлопчик 9 років, котрі хочуть бачити маму здоровою-живою!

На лікування її погодилися прийняти в клініці у Вільнюсі - 5 тисяч євро потрібно було оплатити 31 серпня. Але вирушити до Вільнюса вона не змогла, бо на сьогоднішній день зібрано тільки 67 321 грн, а потрібно ще 86 179 грн. Та незважаючи на це, тримається жінка оптимістично, не забуває про свої професійні якості - в телефонному режимі консультує своїх паціентів.

Діти2АлінаЧерез брак коштів жінка не може виїхати на операцію. А кожен день для неї є непередбачуваним. У фондах, куди вона звертається, говорять відкрито, що малим дітям легше зібрати такі суми, а для дорослих важко, бо люди не допомагають так активно дорослому, як дитині. Та завжди лишається віра в добрі серця людей, котрі не залишать людину помирати, тільки через те, що вона виросла і вже не дитина. Ця жінка справді з тих сильних людей, котрих мені довелося зустрічати не багато. Чоловік покинув її, не витримав тиску проблеми, повідомивши, що йому потрібно влаштовувати особисте життя, а вірити в чудо, що вона знайде гроші і полікується, він не хоче. Аліна після такого не опустила руки, вона продовжила стояти сильно з вірою в підтримку Господа та людей. Вона вистоїть і я впевнений в цьому, вона переможе, але якщо ми її підтримаємо зараз. Не залишаймо її саму, навіть якщо вона й сильна. Вона вірить в нас, давайте всі разом підтримаємо її і допоможемо!

Діагноз Аліна


Аліна Вільнюс

Реквізити для допомоги Аліні:


Приватбанк карта № 4149-6258-1327-1226 Слуцька Аліна Леонідівна (ІПН 2762223643)

УкрСиббанк розрахунковий рахунок:

ПІБ особи: Слуцький Аліна Леонідівна

Ідентифікаційний номер ДРФО: 2762223643


Валютний рахунок: UAH

№ рахунку: 26256010108682

Назва банку: ПАТ "УкрСиббанк"

МФО (код банку): 351005

Телефон Аліни: +380 (93) 480 97 67

Сторінка на Facebook: Alya Slutskaya

Блог Романа РЕВЕДЖУК


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014