ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

Я часто зустрічав неправомірні дії, з боку працівників нової поліції. Неодноразово сперечався з ним, навіть оскаржував їх дії в суді. Бувало по різному, але завжди старався поступати по справедливості. Побачивши цей "Сумський шедевр", коли не поліція маніпулює фактами, монтує відео і обманює суспільсто. А ті до кого в людей на сьогодні залишилась хоч капелька довіри - ЗМІ. Мене зачепила ця ситуація виключно професійно. Адже не один день віддав професії журналіста, тому вирішив також нічого не монтувати, виключно подати в тому порядку, як буде доступніше зрозуміти людям. І доречі, спеціально пишу в блог, адже журналіст не може давати оцінки подіям, як роблять це навіть у сюжеті сумського телеканалу СТС.

Довго описувати не буду цей випадок, адже на обидвох відео і так доволі все зрозуміло, головне дивитися їх в тому порядку, підчитуючи текст яким я опишу їх коротенько.

По першому відео: В сюжеті використовується декілька трюків, маніпулюючи сьогоденням, та добавляючи фарб законодавства залучаючи негативну складову сусідньої країни-агресора. Однозначно сюжет зроблено професійно, як кажуть не на коліні, а в студії. Видно старання журналіста, котрий писав текст, якщо й не сама учасниця інциденту. Тому вважаю, що на кубок "Брехня 2017 року" - матеріал тягне повноцінно.

Отже дивимось:

Так і хочеться сказати, нема порядку, вибірковість, піар і не більше. Поліція як була "ментами" так і лишилася - а то ще й гірше. Але як кажуть в народі "не так склалося, як гадалося" - після реформи, поліцейські отримали важливу деталь це - нагрудні камери. З допомогою котрих, є можливість фіксувати на відео, весь хід та розвиток подій при зупинці, чи затриманні. Так само і в цьому випадку, коли зупинили директорку місцевого телеканалу СТС в Сумах.

Дивимось друге відео з нагрудної камери поліції:

Спокійно. Розумію, що всім все ясно стало. Але - є одне але... Що ж робити з журналістами котрі маніпулюють фактами? Що робити з каналом котрий повністю підконтрольний цій дамі на білому джипі приблизною вартістю 2,5 мільйони гривень?

Дорогий читачу, як ти уже встиг помітити, я спеціально не забігав передчасно вперед, не писав про авто, про його вартість. Бо виглядало б як маніпуляція для породження ще більшого зла в суспільстві до цієї особини. Вибачте що так називаю її, але після такого перевернення фактів, руйнування журналістської професії, назвати іншим м'якшим словом важко. Тим не менш я вибачаюся тільки з побудження людяності до тверезо думаючого читача.

В заключення цієї патової історії, маю розуміння, що цей випадок має стати викликом реальності в стосунку професійної діяльності журналіста. Також нацрада повинна впроваджувати реформаторські ініціативи та ідеї, котрі побудують в країні незалежний медіаринок, що дозволить висвітлювати події показуючи правду з голими фактами. Бо в іншому випадку професія журналіста перйде в заслугу новим копам, котрі як у цьому кричущому випаку мають не аби яку перевагу!

Суспільство має дати оцінку цим подіям також, хоча думаю тверезі люди не спізнюються з цим. Про журналістів котрі за гроші викривлюють факти та маніпулюють суспільною думкою, а може й не за гроші, може за те, щоб покататися на білому джипі мерседесі - мільйоннику. Про таких можу сказати, вірніше описати їх одним словом "журналИсти". Нехай собі перед дзеркалом задають питання, але тоді коли вони попадуть в ситуацію, коли викривлять не тільки факти, рот на вулиці не байдужі до професійної діяльності журналіста.


Ну і на завершення скажу те що в голові крутиться, ця Лариса Охрименко - охриніла і відірвалася від землі, вважаю наступного разу патрульні мають її оформляти без демагогії по 185 за злісну непокору як мінімум.

Поки таких людей держава не поставить на місце, то місця державі не буде в світі!

Роман РЕВЕДЖУК


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014