ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

ПЕРЕДМОВА
В минулому році ми вперше почули термін "план Шатун". Ніхто тоді не надавав прогнозів, в якій саме формі той "план" має розвиватися. А зараз пройшло вже достатньо часу, щоб зробити деякі висновки.
FB_IMG_1496237824019
ЧАСТИНА ПЕРША
Все частіше відбуваються події, які накладають не дуже приємний колір на воїнів АТО. Для людей, яких більшість, отримуючих всю інформацію з телевізора, війна закінчилась. Доповіді речників АТО - це майже єдине, що показують на воєнну тематику. Проте, є багато не нав'язливої інформації, яка надає поштовх думати, що у всіх бідах українців, винуваті патріоти, націоналісти та військові, в купі з залишками добробатів.

Чому так?! Декотрі люди вже зрозуміли, що погроми - це дикунство, варварство і ні до чого доброго не призводять. Інші просто втомились від постійного бешкету і безладу. Вони не мають можливості й часу розбиратись навіщо це все робиться. Але вони категорично проти хаосу. А хтось, навпаки, плескає в долоні й підтримує тих, хто наводить хаос. І лише мізерний процент населення має хоч якесь уявлення чи здогадку щодо справжнього положення справ.
Навіщо все робиться і кому це потрібно? Давайте, розбиратись разом...

ЧАСТИНА ДРУГА
Розпочався план "Шатун" давно. На стільки давно, що ініціатори можуть радіти першим успіхам свого доволі вдалого заходу. Згадаю лише останні витівки наших горе-патріотів. В мене немає ніяких питань до виконавців нижче вказаних акцій. Не впевнена, що більшість з них розуміли навіщо вони це роблять. Хто організатори - ось що цікаво. Згадаю лише останні події:

Без названия 1. Пройшов гей-парад. Зверніть увагу, яких дегенератів нам показали по ТБ? Це ж хворі люди. Хто може з впевненістю сказати, що то не театралізована постанова?! Навіщо її організували?! Скоріше за все, заздалегідь планувалося їх побиття. Тому й організували то рожеве неподобство в пір'ях. Хто їх б'є?! Типу, націоналісти! Звідки вони взялися?! Хоч хтось може з впевненістю сказати, що там був хоч один воїн АТО?! Я маю на увазі, серед "націоналістів". Що бачить звичайнісінька забита життям і роботою людина? Націоналісти = атовці побили клоунів.
2. Президент поїхав на перемовини в Америку, під АП в нас хто зібрався? Добровольчий бат. Щось вимагав. Що
2030914 саме вимагав, досі ніхто не зрозумів. А галасу на всю країну забагато. Звичайнісінький мешканець країни бачить що?! Добробат = атовці знов щось вимагають!
3. На наступний день марширують Самопоміч зі Свободою. Чи не марширують, а тільки занадто голосно оголосили про свій марш. Люди вже, навіть, не мають бажання розбиратись ХТО саме наводить галасу! Одразу ж:"А... Націоналісти! Як же ж ви дістали своїми воплями!". Пам'ятаємо, що різниці у населення між всіма формуваннями немає. За три роки війни люди звикли до думки: націоналісти = атовці.
Я не ставлю акцентів "добре" або "погано". Я намагаюсь донести бачення тих, хто взнає новини тільки з телевізора. А таких забагато, на жаль.
Поміж цього, в різних містах починають бити і вбивати реальних воїнів АТО. І що?! А нічого... Суспільство втомилось від подій, значення і сенсу яких воно не розуміє. Суспільство не має вже сил протидіяти... Батарейка скінчилась. Фактично, це є одна з перемог плану "Шатун".

FB_IMG_1497904829162 Я навела приклади тих подій, про які знає вся Україна. А далі розкажу суто про Хмельницьку область. Тут ми бачимо акцію розгойдування антипіару атовців серед селян. При чому, доволі цікаву. Я про земельний мітинг. Розголос є, людей зібрали, селян налякали... Нестикування в списках, але то таке... Область розводить руками. Землю може б і надали, але з поданих списків, давати землю майже нема кому. Плюс селяни не хотять віддавати землю будь-кому. Афера. Навіщо? Зацікавленість була у сірих кардиналів акції, людей використовували всліпу. Але знов ми бачимо: атовці щось вимагають. Ніби, так все непомітно, ніби і нічого не сталося... Але потрохи-потрохи в населення починається алергія на слово атовець. Тільки по факту справжніх воїнів атовців всюди намагаються наосліп використовувати. Інша справа, що й атовці вже частіше не дозволяють собою маніпулювати. Але звичайні мешканці ж цього не знають? Вони бачили сюжет по телевізору і думають, що знають "правду". Яка репутація в атовців? Бандити, ледь не обікрали селян.
А в минулому році бешкети за участі ПС і ВО Свобода?! Я розумію, що простіше за все прийти, щось або когось побити, зробити розголос і таким чином показати свою чітку позицію. Набагато складніше зробити це законним шляхом. Тут я згадую облиття кров'ю "Банка Росії" й виступ Потапа і Насті Каменських в клубі СВ, який розтрощили. Знов та ж сама ситуація. Скажені націоналісти = атовці.
В інших містах, впевнена, щось подібне теж відбувається.
ЧАСТИНА ТРЕТЯ
Як результат, все частіше можна почути від звичайних мешканців України у звичайній повсякденній розмові, щось типу того:
1. Як ці атовці вже дістали! Гребуть все що треба і не треба під себе!
FB_IMG_1496186083839
Що відповісти людині на подібний випад? Нічого ж не доведеш... І чи треба комусь мої доводи? Адже кожен звичайний мешканець бачить, як декотрі, на їх думку, атовці, по поводу та без, ходять обвішані медалями, і творять бозна що.
2. От якби атовці для звичайного народу почали виборювати щось, то і народ би їх відстоював!
Тобто, люди, які ризикували своїм життям на війні,
мають по поверненню додому, іти до влади і вирішувати чиїсь проблеми. І тоді народ їх почне поважати. А до цього вони на каруселі щастя відпочивали?! Я такі вирази розумію саме так.
3. Як ми вже втомились від війни!
Я розумію волонтери втомились. Вони не менше, ніж атовці, побачили і смерті, і крові. Я маю на увазі волонтерів, а не тих, хто удає за них. Переселенці втомились, хотять додому... Втомились від війни ті, хто втратив близьких людей, друзів, знайомих... А як вже хлопці, що воюють, втомились! Це не передати словами.
Люди, від чого втомились ви?! Отаке просте вам питання.
Загалом, такі фрази можна почути від людей, які ніякого відношення не мають до війни, які жодної копійки не надали армії... Вони дивляться телевізор... Вони впевнені в своїй позиції і, навіть, намагаються дискутувати на цю тему...
Я їх слухаю і кожен раз дивуюсь. Неодноразово почувши однакові думки від різних людей, іноді досить не дурних, стає зрозуміло, що наше телебачення впевнено працює проти нашої країни.
ПІСЛЯМОВА
Вищеперелічені події і думки я називаю "план Шатун в дії". Тільки він не запоребриковий, а свій рідний! Інша справа, що замовлення організаторам надані і оплачені десь далеко на сході. І знайти ланцюжок логіки буває вкрай складно. А в нашому випадку, відповідь лежить на поверхні...
Розсварити армію з народом, а народ з армією - основна мета ворогів України зараз. Тому що ворогам не потрібно, щоб ми були, як одне ціле. Таку державу нікому не перемогти. А держава то не політики, держава то є народ. Хлопці атовці, які на передовій саме зараз, завжди мають бути впевнені, що вони потрібні своєму народові, що в них за спинами є міцний тил. Тоді буде і бойовий дух, і жага до перемоги.
А зараз ситуація розгортається не дуже вдало для держави. Народ, який не поважає свою армію, сам себе знищує. Сьогоденна війна тому доказ.
Треба зовсім небагато - трошки поваги й терпіння один до одного.
І все.
Мій меседж досить простий: " Єднайтеся, люди, не сваріться, бо втратимо країну. Тільки в єдності український народ непереможний. Не ведіться на дешеві провокації. Спочатку розберіться "хто і навіщо", "кому це вигідно", а головне "хто за це платить" або"хто виграє і що виграє наприкінці". Маю сумніви, що після знайдених відповідей, ви будете мати бажання приймати участь в будь-яких незаконних діях зацікавлених осіб.
Запам'ятайте, люди, поки в нас є армія, ми в безпеці. Наші діти не будуть лізти під ліжко при вибухах салютів! В наших дітей поки що є право на світле майбутнє!
І не слухайте йолопів з телевізора, спілкуйтесь з громадянами країни, які "були, бачили, чули". Зараз, як ніколи, така можливість є.
Робіть висновки і будьте здорові!

FB_IMG_1496826082236


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014