ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

IMG_20170626_183116

25.06.17 року зусиллями Шепетівського осередку Всеукраїнської спілки ветеранів АТО "Побратими України" урочисто відкритий спортивно-патріотичний реабілітаційний центр для учасників бойових дій і їх сімей.
В цей день сталися три знакові події. По-перше, відбувся благодійний турнір "Хоробрі серця", де змагалися футбольні команди за титул кращих гравців. А саме, на футбольному полі змагалися команди Шепетівського відділу поліції, збірна Шепетівського району та збірна команда учасників АТО.
По-друге, Шепетівський осередок ГО"Побратими України" офіційно оголосив про своє існування.
І, по - третє, АТОвцям нарешті вдалося зробити можливою посттравматичну реабілітацію захисників України шляхом тренувань на тренажерах і в складі спортивних команд.

На зараз в м. Шепетівка вже існує футбольна команда АТОвців, яка має назву "Побратими України". В хлопців є грандіозні плани на майбутню діяльність в напрямку військово-патріотичного виховання молоді. Адже, хто, як не вони, зможуть донести в достатній мірі дітям і підліткам любов до України та здорового способу життя? Організатори спортивно-патріотичного центра впевнені, що фізичні навантаження - це найкраща реабілітація для хлопців, а робота з дітьми дасть наснагу не опускати руки і мати можливість на власні очі бачити заради кого вони втрачали здоров'я на сході країни.
Керівник осередку дуже переймається тим, що багато ветеранів АТО, які не змогли адаптуватися в мирному житті, почали зловживати алкоголем і нікому до цього немає діла. Відтепер є альтернатива пияцтву - спорт!

IMG_20170626_175846IMG_20170626_175800IMG_20170626_175652


Кожен, хто стикався з бойовими військовими, розуміють, що їм край потрібна реабілітація не тільки фізична, а і психологічна.Такої допомоги допоки в Шепетівці немає. Постійного місця для зустрічей вояків теж досі не було. А очікувати щось від влади, вони вже втомились.

Вчасно зрозумівши, що порятунок утопаючих в руках самих утопаючих, атовці домовилися з директором спортивного комплексу Шепетівської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України про втілення в життя реабілітаційного центра на базі його спортивного комплексу. Screenshot_2017-06-26-18-26-46Директор, Гнатюк Віктор Миколайович, до речі, теж виявився ветераном АТО. Він зі своїм заступником вирішили посприяти захисникам України і дали добро на співпрацю. Директор спорткомплексу "Колос" виділив ГО"Побратими України" кілька приміщень. Для того, щоб центр атовців запрацював повною мірою, лишилось облаштувати два кабінети: кабінет психолога і масажиста; кімнату для відпочинку, яка використовуватиметься ще і як офіс.
Але то все вже справа часу. Головне, що Шепетівські атовці відтепер отримали можливість спілкуватись між собою в будь-який час і вести спортивно-патріотичну роботу з молодим поколінням.
А на даний момент до послуг ветеранів АТО на безоплатній основі надані професійні спортивні інструктори на будь-який смак, тренажерна зала, дві роздягальні, спортивна зала і невеличкий вуличний стадіон. Професійний масажист-травматолог вже надає свої послуги і він теж є атовцем.

IMG_20170626_183201IMG_20170626_175938IMG_20170626_183130

Як ми бачимо на прикладі ветеранів м.Шепетівки, без допомоги один одному тяжко, а об'єднані хлопці - це сила. Дуже добре, що є люди, які, пройшовши жахи війни, не зламалися і готові працювати в тилу заради перемоги України й українського народу. Так і хочеться сказати:"АТОвці всіх міст України, єднайтеся!"
Окремо хочу сказати про відношення Шепетівської міської влади до ветеранів АТО. Жодна гілка Шепетівської влади не виявила бажання бути присутніми на такій важливій події для всього міста. Мер був запрошений особисто. Хочу зазначити, що в м. Хмельницький, влада опікується своїми ветеранами АТО набагато більше, ніж шепетівська своїми. Хмельницькі депутати є далеко не янголами. Тільки повага до воїнів АТО в них, як би там не було, іноді відчувається. Вони не дозволяють собі ігнорувати жодної значної події, в рамках міста, тим більше ті, що пов'язані з атовцями, навіть, запропонують допомогу...і допоможуть..., якщо, звичайно, це не заважатиме їх особистим інтересам.
Таку ж аналогію можу провести між роботою ЗМІ Хмельницького і Шепетівки, де останні з великим тріском програють першим. На відкритті спортивно-реабілітаційного центру не було жодного телевізійного каналу. Як таке можливо?!
То ж єдиним відвідувачем такого симпатичного спортивного заходу від шепетівської влади став депутат Пустовойт О. С. (Об'єднання "Сила громад"), який і проспонсорував благодійний турнір "Хоробрі серця". Навіть від Хмельницької міської ради був присутній представник в особі Костюка Володимира Володимировича. Приїхав, подивився, поспілкувався з цікавими гостями, які завітали з інших міст. А все тому, мабуть, що на відміну від мера м. Шепетівки, хмельницькому меру цікаво все, що стосується захисників України. Навіть, якщо цікавинка відбувається в сусідньому містечку.

IMG_20170626_175712На відкриття центру завітали в гості батьки легендарного кіборга, Героя України Зубкова Івана, який загинув в Донецькому летовищі. Батько Івана, Зубков І.І. , музика. Він часто їздить в зону АТО з виступами. Мама, як може, підтримує вдів, матерів і дружин наших захисників. Хлопці їх ласкаво називають "мама" і "тато". А також приїхали мати й рідна тітка загиблого воїна Циклаурі Ревазо Шотаєвича і мати загиблого Ярослава Кревогубця, Кревогубець Світлана. Наталія Рибцова, очільник Хмельницького обласного осередку ГО"ПобратимиУкраїни", вдова Андрія Рибцова, також завітала поздоровити хлопців Шепетівки з почином їх діяльності.

IMG_20170626_175912

Хочеться побажати АТОвцям терпіння, міцності і єдності в дружньому колективі Шепетівського осередку ГО "Побратими України".
Все буде Україна!
Героям Слава!


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014