ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

Доброго дня, друзі, знайомі та гості моєї сторінки.

З сльозами на очах. Але - це сльози щастя!
Від щирого серця, хочу всім подякувати за ваші добрі серця, небайдужість та розуміння. За кожну вашу гривню і моральну підтримку. Ви перейнялися моєю ситуацією і допомогли.


Майже минув рік з того часу, коли я, так само сиділа за монітором і писала звернення до не байдужих людей України. Просила допомогти зібрати кошти, 10 000 гривень на ручне кермо для автомобіля. Розсилала своє прохання всім своїм друзям та знайомим. Признаюся чесно вам, самій не дуже вірилося, але мрія і надія помирають останні.

Друзі відгукнулися. Онлайн газета "Cевлюш Інфо" редактор Олександр Костьо, та онлайн газета "Понад Тисою" редактор Леонід Матюхін хлопці розмістили прохання на сторінках газет та вказали, потрібну суму 10 000 гр. Люди пересилали скільки могли., але суму так і не вдавалося зібрати. Минали місяці. Я вирішилла в'язати дитяче взуття на продаж, що б назбирати самотужки потрібну суму. Саме в той час, Бог послав мені на допомогу ще одну чудову людину, голова правління "Перша Українська Незалежна Медіа Платформа", та головний редактор газети "Київ З Перцем" Роман Реведжук. Після нетривалого спілкування, вирішив особисто зімною познайомитись. Але так як він живе в Києві, а я в Закарпатському місті Рахові, враховуючи його завантаженість роботою, то залишалося тільки чекати. Ми переписувались, він запропонував відкрити мені блог в газеті де він є редактором, та писати свої думки. Чесно я боялася, бо ніколи не писала, але він мені допомагав, підказував і в результаті все получилося. Вже потім я зрозуміла, що писати свої історії він запропонував, аби швидше пролетів час поки він приїде. Час дійсно пролетів швидко. Зрештою досить неочікувано, він приїхав до мене додому. За бесідою було прийняте рішеня відзняти відео матеріал про мої роботи та моє життя. В кінці відео були вказані мої реквізити на збір коштів для придбання ручного керма.

projects/volunteer/1233--lyubov-vryatuje-svit-istorija-odnijeji-divchini-video/

Ось так в моєму житті з'явився чудовий друг - Роман Реведжук. який завжди телефонує хвилюється, цікавиться, як моє життя та здоровя. Дякую тобі за все, що робиш для мене!

Відео яке ми тоді відзняли, було показано в одному з випусків новин на каналі «Україна». Керівництво каналу прийняло рішення допомогти зібрати кошти для мене. Люди почали надсилати кошти, хто скільки міг.

Денис Черкашин не залишився байдужим до моєї ситуації. Розмістив відео про мене на своїй сторінці. Розповів друзям про мене. І його друзі відгукнулися Ще раз дуже дякую Вадим Ноздря, Роман Марченко за підтримку та допомогу!!!
СЛАВА БОГУ вдалося зібрати всю потрібну суму на ручне кермо.

ВСІМ ГАРНО ДЯКУ ЗА ПІДТРИМКУ І ДОПОМОГУ!!!

З повагою,
Марія Годинко
м. Рахів 30.01.2017 року.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014