ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

Один молодий чоловік готувався до випускного з коледжу. Багато місяців він мріяв про чудову спортивну машину, виставлену в автомобільному салоні. Він знав, що його батько міг цілком дозволити собі її купити, і сказав батькові, що це все, чого він хоче. Наближався день випускного і молода людина вже чекала знаку, що батько купив машину. Нарешті, в ранок випускного батько покликав його до себе, сказав, як він гордий мати такого сина і як сильно любить його. Він дав синові красиво упаковану коробку. З цікавістю і невеликим розчаруванням молода людина відкрила коробку і знайшла прекрасну, в шкіряній палітурці Біблію, з його ім'ям, витисненим на ній золотом.

У гніві він кричав на батька: «З усіма твоїми грішми ти даєш мені Біблію?» Він вибіг з будинку, так і не взявши з собою Біблію.

Багато років минуло, молода людина відбулася в бізнесі, у нього був красивий будинок і прекрасна сім'я. Він розумів, що його батько вже дуже старий і що він повинен відвідати його - він не бачив його з того випускного дня. Але перш ніж він зміг поїхати, він отримав телеграму, в якій говорилося, що його батько пішов з життя і що він заповів все своє майно синові. Йому було потрібно негайно поїхати в будинок батька і подбати про речі. Коли він приїхав, смуток і жаль наповнили його серце. Він став переглядати важливі документи батька і побачив Біблію, зовсім нову, саме в тому стані, в якому він залишив її багато років тому. Зі сльозами на очах він відкрив Біблію і почав перегортати сторінки. Його батько акуратно підкреслив один з віршів - від Матвія, 7:11 - «..Отже якщо ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Отець ваш Небесний подасть добра тим, хто проситиме в Нього»...

Як тільки він прочитав ці слова, ключі від машини впали з Біблії. На них була позначка з назвою автосалону - того самого, в якому продавалася спортивна машина, про яку він мріяв тоді. Також була вказана дата - день випускного і слова: "СПЛАЧЕНО ПОВНІСТЮ". Як багато разів ми втрачаємо милість Господа через те, що вона упакована не так, як ми цього чекаємо.

журналіст #Роман_РЕВЕДЖУК


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014