ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

Країна йде шляхом розвитку. Процес децентралізації нелегкий. Країни сусіди Польща, Румунія та інші відірвалися від нас на десятки років вперед. А все тому що там люди вибрали для себе шлях реалізовувати своє майбутнє самостійно.
Україна велика держава, найбільша в Європі, різні думки, але всі, згадаймо, хотіли передачі повноважень на місця. Коли наступив цей процес, то деякі закачанілі в корупції політикани, вибрали модель пасивної блокади. Тобто вони публічно заявляють одне, а в реальності маніпулюють населенням, та зривають процес виборів до місцевих ОТГ.

В даному випадку моя рідна гуцульщина має неприємність, одна з партій займається пропагандиською діяльністю, підбурює місцеве населення, мовляв об'єднуйтесь не з тими, а з іншими. Публічно заявляючи "ми за децентралізацію", а збирають людей і кажуть "якщо підете в об'єднаний Космач, то станете присілком". Такі дії вчиняє партія ВОЛЯ, котра гониться за рейтингами, та проводить серед людей дезінформування, зокрема три дні перед виборами, збунтували людей в селі Брустури. Пробували і в Прокураві та Космачі підбурювати, ніби то щоб приєднувались до Пістиня, мовляв так ближче до центральної дороги.
Справа в тому, що таким лісовим браконьєрам як певні партійці ВОЛІ, котрі бунтували громаду, потрібно, щоб люди з сіл повиїжджали і там лишилися тільки одні пустки та дороги. А вони могли використовувати землі, та вирубувати ліси. Пригадаймо ситуацію з Національним Природнім парком Гуцульщина, як через політику голова сільської ради Пістиня, каламутив світом. І далі каламутить, бо люди котрі до мене зверталися з вище вказаних сіл, підтвердили, що голова Пістиня також приїжджав аби бунтувати людей.

На ефірі послухав що говорив депутат обласної ради від ВОЛІ, зрозумів одне, йому крім власних амбіцій нічого не цікаво. Йому начхати на розвиток села, в нього своя задача і в ній з розвитком села нема спільного нічого. До мене звернулися люди з колективною заявою з різних сіл, допомогти висвітлити цю кричущу позицію. Я в прямому ефірі дав відповіді на питання хвилюючі населення, хотів би подякувати тим хто хоч як мінімум намагається сприяти об'єднанню. Це дуже важливий процес в першу чергу для розвитку нашого гуцульського та покутського регіону.

Громадо, я прошу хто читає, поширюйте, давайте читати іншим, наголошую, по децентралізаційному процесу, можете звертатися як до мене, дам відповіді на всі питання, а також в офіс реформ при обласних ОДА, там є експерти котрі детально знають цифри по кожному населеному пункту.

Ті хто зверталися до мене, можете бути певні, я вже звернувся з відповідною заявою до силових структур, щоб в подальшому такого не відбувалося.Сподіваюсь на їх зворотню позитивну реакцію.

Об'єднання - це дуже важливий процес для нас сьогодні, не звертайте увагу на всяких політичних холуїв, не вірте брехунам котрі зривають виборчий процес. Пам'ятайте ОТГ - вибрали всі європейські країни, хто був в Польщі, той бачив їх села.
Не все одразу, але маю певність, що наша велика родина успішно об'єднається і стане великою єдиною громадою!

Сьогодні на виборах бажаю вибрати найдостойнішого координувати та забезпечувати життєдіяльністю новостворені ОТГ.

Нижче нарізка відео з прямого ефіру.

Тут можна подивитися повний запис прямого ефіру на ТРК Карпати:

Оригінал матеріалу на особистій сторінці Романа Реведжук у Facebook: https://www.facebook.com/roman.revedzhuk/posts/1395395050511589


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014