ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

БЛОГ Романа Реведжука
____________________________________________________________________________________________________________


Минуло менше тижня, після організованого ВІЧЕ "Радикальною партією Ляшка" в Коломиї. І кожен день відкриває все більше і більше подробиць того дня. Аналізуючи подію, звернув увагу на один важливий фактор, котрий обов'язково має бути в журналістиці - об'єктивність!
Хочу нагадати ту подію зовсім коротким відео з місцевого телеканалу:

Пройшло декілька днів, я чекав на коментар з боку мерії. Адже переглядаючи відео місцевих ЗМІ, звернув увагу, на подачу матеріалу телебаченням та інтернет видання. Об'єктивно поданого матеріалу не побачив. Минав день - другий і мене зацікавило чому немає інформації від мерії.
Як виявилось, проста банальність, в них не має своїх ЗМІ щоб відповісти. А враховуючи, що господарка міста займає багато часу роботи, адже люди котрі тільки прийшли до влади вперше, багато з чим незнайомі, тому вивчають основу, відповідно на піар не вистачає ні сил ні часу. Повірте знаю про що кажу!
Але тут позавчора, Ігор Мосійчук розказав про свої гастролі в парламенті:

Я б не згадував про те, що заголовками: "Мер коломиї втік від Мосійчука" - кишіли Прикарпатські ЗМІ. Та заголовки появилися від самого Мосійчука, вірніше з його допису у фейсбук. Тобто виходить прикарпатські ЗМІ подали неперевірену інформацію - повелись на лозунг. Лиш одиниці написали, що це була провокація.
Далі в парламенті почалися дебати, інший нардеп Іван Мельничук, котрий сам родом з Коломиї, більш гостро зреагував на дії Мосійчука:


Секретаря Коломийської міської ради знаю, адже ми в 2014 році відстоювали під парламентом ряд законодавчих ініціатив. Зокрема: "Законопроект про доступ до публічної інформації", "Люстрація суддів" та "Відміна утилізаційного збору на ввезені авто з Європи". Тоді навіть прийшлося тиснути громадськістю на владу і мене делегували від громади, щоб пішов до Олександра Турчинова, та вимагав включення цього пакету законопроектів в порядок денний на голосування. З допомогою нардепа Юрія Дерев'янка, який провів мене коридорами парламенту, я озвучив думку громади і надвечір, за законопроекти було проголосовано. Любомир Жупанський тоді організовував автомобілістів та підприємців, котрі займалися ввезенням автомобілів.

Після інциденту з Мосійчуком, звернувся до Любомира за коментарем, але перед тим як ви переглянете відео, хочу звернути увагу на наступне. Любомир Жупанський вперше обраний до ради і ті люди котрі його знають, а це наші спільні знайомі, вони були дуже обурені діями Мосійчука.

Я думав спочатку зробити сюжет і пустити його в простір "Ютьюб", але в ході розмови коли переглядав, слова секретаря міської ради, мене заставили поступити дещо по іншому. Вирішив розділити відео на три частини, та дати можливість коломиянам, послухати історію того інциденту, з іншої сторони від їх обранця.
Пропоную пререгляду перше відео, особисту думку секретаря:


Безумовно, що дехто скаже - це тільки припущення, та я особисто знаючи методи роботи Радикальної партії та і самого Ляшка можу говорити не тільки припущеннями. Те що крім популізму в них нічого більше, то факт, але в цілому ситуація по країні не приносить нічого корисного.
На цьому відео секретар міської ради, розказує про політичні інтереси, через котрі власне і відбуваються подібні заходи:

Стає зрозумілим, що сам Любомир як спортсмен та батько в котрого дочка займається професійно спортом, найбільше зацікавлений в розвитку спорту. Як він говорить масовий спорт в Коломиї і водоспортивний комплекс - "це просто європейський рівень".

Одразу пропоную третє відео і останнє в нашій розмові з Любомиром Жупанським, а потім покажу фото, та невеличке відео гастролерів котрі котрі були на так званому ВІЧЕ:

Погоджуюсь, багато уваги приділено "радикальним піарникам", тимнеменш, багато дізналися про наміри та плани Коломийської мерії. Той факт, що мер Коломиї нікуди не втікав, також має своє підтвердження. Обуренням залишається поведінка одного квазіактивіста Володимира Довганюка, про котрого розповідає секретар. Адже той застосував фізичну силу до обранця коломиян. Якщо пошукати в інтернеті то можна багато знайти на цього персонажа. Але дізнавшись, що він контролює місцевий телеканал, який один єдиний на все містечко, стає зрозумілим чому подана інформація в суб'єктивному світлі. Гадаю, раді з питань телерадіомовлення, варто переглянути умови ліцензії даного телеканалу, та прийняти до уваги порушення з боку редакції ефірних умов.
Перед тим як показати гастролерів, Вашій увазі матеріали з поліції та судово медичної експертизи. Буде смішно якщо Володимир Довганюк уникне відповідальності:

Довідка МВС Судмед експерт

Ну і як обіцяв, трохи про гастролерів місцевого розливу, з доброю акторською майстерністю, або як в народі кажуть "ті шо вміють грати кіна"...
Василь Бабинюк, котрий говорить свому колезі по мітингу: "Защепи куртку бо видно горілку":

Також в інтернеті є відео, з програми "Стосується кожного", де колишня дружина Василя розповідає, як він збирав гроші для їх хворої дочки, котрі так і не дав на лікування. В студії багато цікавого розповідають, мати іншої дівчини з котрою жив Вася показує документи, де він позичив більше десяти тисяч і не віддав. В принципі кому буде цікаво, можете переглянути, я передивився уривки для аналізу і мені стало все зрозумілим.
Як батько скажу, той хто кидає свою дитину, має гріх, але крім того він є морально неповноцінним. І не треба говорити що матір була проти, я зі своєю колишньою дружиною, судився більше шести років, щоб бачити свою дитину. І навіть в процесі судової тяганини, знаходив можливість бачити свою дитину.

Далі інший гастролер, також місцевого розливу, але при "статусі" обласного гастролера:Знімок екрана 2016-10-20 16

Петро Матейко - також відомий мені персонаж. Він чимось схожий на Юру Тимошенка, бо як і той вміє визнавати свої проколи, але не розуміє на чім проколовся. В приватній переписці зі мною, він визнав мою правоту і те, що його просто використали для своїх кишенькових цілей. Але не облишив захищати директора ДЮСШ Хмуляка, думаю певно також має якийсь інтерес в тому. Ну або "куди вітер туди і я". На фото видно як вони тикають собі пальцями в одному напрямку, нікому не секрет, що у "радикальних" стан душі хлопчики з хлопчиками.

На завершення скажу, ті хто буде говорити про мою упередженість та необ'єктивність, запевняю, я діяв на власний розсуд, не як журналіст, а в першу чергу - як громадянин, котрий вміє думати. Мене хвилює ситуація з політичною проституцією та гастролерством в країні, а також мене обурює беззаконня.
І як казав Любомир що є інформація, ніби Мосійчук приїхав не безкоштовно, можна вважати це припущенням, але так подейкують знаючі люди також...

Так само як подеюкують мої колеги про так званий "чорний нотаріат", кажуть навіть спробують зібрати матеріали, адже там фігурують нотаріуси з Коломиї, які також мають відношення до Радикальної Партії Ляшка. Виходячи з цього, маю припущення, за які "чесно зароблені" гроші приволокли в Коломию гастролерів.
Пізніше опублікую ще один матеріал, адже є понад дві години відео, де видно поведінку Володимира Довганюка та інших діячів добре відомих своєю негативною поведінкою в Коломиї.

Коломиянам, треба бути більш пильними, та не допускати подібних речей, які дестабілізовують місто. А чиновникам міської ради, зокрема меру треба вести ширший діалог з громадою, та звертати увагу на інформаційну підтримку, бо подібні ситуації вводять в оману людей. Реагування обов'язкове, адже ігнорування подібного, призводить до непоправних речей, навіть до штучної втрати довіри громади. Адже люди котрі мають медіа, вони фактично мають владу.
Хочеться побажати успіху в реалізації спортивних планів всім, хто буде прикладати свою дієвість, адже водоспортивний комплекс - це
в цілому для Прикарпаття принесе розвиток.


Роман РЕВЕДЖУК


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014