ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

Поступила інформація, що на території музичної школи номер один міста Хмельницький, розвернули незаконне будівництво. Інформатор був впевнений, що ніяких документів в даний час на нього немає. Попросив подивитись на котлован своїми очима.
Ми з Андрієм в той час, як раз проходили неподалік. Пішли взнати, що саме має бути возведено на території, яка належить місту.

Директорки музичної школи на місці не було. Сказали, що вона буде завтра. Тому ми розмовляли з чоловіком, що представився заступником директора. На прохання показати документи на це будівництво, навіть після пред'явлення посвідчень, що дають право на задоволення нашої цікавості, дядько рзгубився і відмовився на відріз. Більше того, відправляв нас до міськради, домовлятися. Тобто, ми подаємо запит до міськради на ім'я мера. І якщо він дає добро, то ми дивимось, що є цікавого в цих папірцях. А якщо - ні... не маємо такої нагоди. Як вам це подобається?!
Ми не просили зробити нам копії, просто хотіли взнати зміст паперів по будівництву і впевнитися в тому, що все відбувається законним чином.
Але тільки після довгих перемовин, чоловік показав нам котлован і хоч щось зміг прояснити. З його слів відбувається реконструкція деяких класів музичної школи і розпочалося будівництво нових будівель на потреби цього учбового закладу. Заінтригувало словосполучення: "капремонт класу оцього, по всєй вєроятності со сносом". Це як?

Навіть мені, людині, далекій від архітектурних знаннь, не зрозуміло, чому на стільки близько від вікон школи, має возвестися нова будівля? Це, я вважаю, неабияке порушення. А профессіонали кажуть, що категорично не можна було там зносити фундамент, бо він прив'язаний до будівлі самої музичної школи. Через це, з часом зруйнується будова учбового закладу, тобто та частина, що від нього лишиться.


Є така версія, що для того все і робиться. Поряд є ресторан "Арена", хазяїну якої стало замало місця. Він має неабиякі види на всю територію закладу. І коли будівля школи буде визнана аварійною, її знесуть, а школу або закриють на невідомий строк, або виселять в інше місце. Так от, заклад, який визнають аварійним, зруйнують, а замість нього виросте продовження тієї "Арени".
Колектив школи розділився на два табори. Ті, що проти такого сценарію, і ті, кому все одно.
Перші ходили з цього питання на прийом до мера Олександра Симчишина. Той же їх і слухати не став. А Смаль стару людину, педагога зі стажем, виставив за двері через його російськомовне звернення.
Чи має право Смаль на такий вчинок вирішувати вам.


А зараз я хочу звернути увагу на інше. Під вечір я мала багато дзвінків, що стосуються ситуації з цим котлованом. І тепер можу впевнено сказати, що дядько бреше. В чому саме ви зможете взнати завтра, відвідавши музичну школу √1.
О 15:00 оголошений збір всіх, кому не байдужий культурно - виховний процес талановитої молоді.
Документи дійсно є. Але зовсім не такі, як хотілося б.


Поки що це все, що зараз треба знати спільноті. А саме... В самому розгарі рейдерський захват будівлі, що є власністю міста і має неабияку цінність для розвитку молоді. І тільки, дякуючи активній позиції педагогів, це перестало бути таємницею.
Далі буде...


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014