ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

Зараз йде суд по справі встановлення сімейного статуса загиблого воїна Романа Якобчука. Першого липня відбулося четверте засідання. Його прийомна мама судиться з містом за право сина на його останню волю. Передмова за посиланням: blogs/1210--ju/
А в цей раз хочу більш детально розглянути інший фактор. Я дуже не люблю, коли ображають АТОшників і їх сім'ї. А частіше за все цим не нехтують саме ті, хто ніякого відношення до них не мають. Тим більш гидко це виглядає, коли представники влади, яка позиціонує себе захистником прав АТОшників, поводять себе, як свині. В даному випадку, не влада, а саме їх представники. Послухайте що каже мати загиблого воїна.

Я не розумію, чому люди при посадах дозволяють собі подібне відношення до матері загиблого воїна?
В мене, наприклад, склалася така думка, що коштів на виплату Наталці вже нема, тому і тягнеться все одне від одного з самого початку трагедії. Для Наталки виграти суд, то виповнити останню волю сина. Для влади - умикнути гроші. Через деякі незрозумілості, мене і зацікавила ця справа. Я не дуже сильна в юридичних і бухгалтерських питаннях, але професіонали кажуть, що у чиновників є багато способів, як покласти в кишеню кошти в такій ситуації і документи оформити, як слід. Спочатку намагались це зробити через інтернат. Тому і папірець Наталки, перед врученням посмертної нагороди Романа, загубився. А коли її адвокат на суді довів, що у хлопця була справжня сім'я, про інтернат одразу ж забули. Маю надію, що нагороду Романа керівництво інтернату вже приготувало для законної передачі матері. Але тепер розшукують кровну матір, яка бачила сина один раз в житті. І жодного разу, продовж всього життя, не поцікавилася його долею. Вже три місяці її шукають скрізь. Не знайшли, бо вона ніде не зареєстрована. Знайшлась її донька. Тобто, відомо лише місце прописки т.з. сестри Романа, десь у Вінницькій області, а чи живе вона там чи ні, не відомо. Знаємо про них лише те, що вони п'ють і жебракують. І тепер Наталка має їхати по наданій адресі, щоб донька так званої матері Романа підписала або відмову, або згоду на прибуття до суду.
Як мені пояснили, юридично це правильно. А мені, хоч вбийте, не зрозуміло, яке відношення ті жінки мають до хлопця? Але тепер, впевнена, ніякі махінації не спрацюють, бо поважні люди вже слідкують за ситуацією. Цілком можливо, що це все мої дурні фантазії. Краще б воно так і було. Але поведінка "адвокатес", не дає змоги вірити в краще. Вони дуже агресивно себе вели. І я не можу зрозуміти, скільки не намагалась, що є тому причиною.

Зверніть увагу, як дивакувато вони зреагували на відеозйомку засідання? В минулий раз не стидалися відкрито ображати Наталю.

І ще лишились відкритими питання:
- Куди ж поділося письмове прохання Наталки Трачук у міській раді, де вона просила владу не видавати нагороду нікому до рішення суду?
- Чому його не зареєстрували, як треба?
- Чому не надали запрос в Дніпропетровський воєнкомат на предмет особистої справи Романа Якобчука? Можливо, там є докази того, що він вважав сім'ю Трачук -рідною.
Тільки ці і ще багато запитаннь завислі в повітрі і відповіді на них ми наврядчи отримаємо....
Слідуюче засідання має відбутися 19 липня. Засідання відкрите. Всі бажаючі мають право бути присутніми в якості вільних слухачів.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014