ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

Сьогодні відбулося чудернацьке судове засідання. Те саме, що було перенесене вже тричі. Чому чудне зараз розкажу.
Історія така. Жив собі хлопець з Молдавським паспортом на території України. Все було добре. Одружився на Хмельниччині з місцевою дівчиною. Народилося в них четверо дітей. Був на місцевому майдані в перших рядах, серед перших пішов воювати на Схід в складі ДУК ПС 7 бат.


Нещодавно повернувся до сім'ї. А тут сюрприз. Прийшов позов, що його мають депортувати до Придністрів'я. Так, так... він саме звідти.
Щоб було зрозуміло, на території України він проживає вже десять років. У громадянстві йому незрозуміло з яких підстав, відмовлено.А на його Батьківщині прямим текстом заявили, що додому живий він не дійде, якщо з'явиться. Там лишились його батьки, яких через сина зараз тероризують рашисти, бо він воював на боці України, та ще в лавах ПС.
Йому не потрібні привілеї, він не вимагає надати собі УБД. Єдине, що йому треба - це бути громадянином України. А йому на вибір лишилось або знов їхати на Схід, або до Придністрів"я. В обох випадках він ризикує лишити свою сім"ю без коштів на існування. Ніяких пільг багатодітна сім"я не отримує. Посвідченя УБД у бійця немає. І живуть за рахунок нерегулярного заробітку батька, тобто Шамана.

Проблема така, що сім'ю свою він, зрозуміло, при депортації не візьме з собою. І батькам при депортації теж допомогти не взмозі.
По факту ж проблем ніяких немає. Того документа, на підставі якого, хлопцю пропонують їхати в Придністрів'я, ніхто в очі не бачив. Його копії, навіть, адвокату Шамана не надали.
А документ досить цікавий. І не на стільки його зміст, як дата. Вона від 2014 року. Тобто, від цієї дати за цим документом, боєць є в списках на депортацію. Але...
В паспорті стоять штампи, які в даному випадку, не мають підстав на існування. Він в 2015 році перетинав кордон без проблем, про що свідчить відмітка в його документі. А це означає, що в офіційних базах серед осіб, що треба депортувати, він не зазначений.


Навіть, суддя був здивований таким повотом подій. Адвокат у Шамана досить розумний і дієвий. Жіночка одразу ж подала судді новий позов, на пред'явлення отого "сєкрєтного" документа.

Суддя на кілька хвилин вийшов, щоб винести якесь рішення і постановив надати суду для ознайомлення папірець, через який весь сир бор.


Представник позивачів в розпачі. Дівчина не встигла навіть рота відкрити.

А адвокат бійця каже от що:


Далі буде...


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014