ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

О пів на третю я була в облраді. В мої обов'язки входило зареєструвати всіх присутніх і знімати хід засідання. А саме засідання було присвячено патріотичному вихованню молоді. Ініціювало його хмельницьке реєстрове козацтво. Спочатку все було добре. Потім почулося:
- А можна потихше говорити? Оглохнути можна!
Щось то я не зрозуміла... Нє, Андрій дійсно говорить дуже голосно і майже всі присутні в курсі цього.
Придивляюсь.. Наталка Колєснік... Оце так зустріч... Рік тому, вона тоді була на посаді в управлінні культури міста, відмовилась підтримати ініціативу нашого Благодійного фонду щодо патріотичної благодійної акції. І як потім виявилось, то через прохання своєї ліпшої подруги, яку я ніби то образила. Не доходить до мене те, що людина на посаді, яка має сприяти розвитку волонтерської і культурно-патріотичної діяльності, через образу своєї особистої подруги починає творити неправильні речі. Тобто, використовує своє службове положення.
Кажу собі:
- Ти незалежний журналіст. Візьми себе в руки. Не звертай уваги на особисті емоції.
Знімаю захід - засідання далі. Все йшло чудово. Велися гарячі дискусії.

Я ж чекала, коли балачки дійдуть до дієвих пропозицій. Не дочекалася...
Бо "мадам" не збиралася втіхати. І в момент, коли вже нарешті мали були вноситися пропозиції присутніх по темі, вона бере слово і каже:

Тобто, їй все одно до того, що люди зібрались задля вирішення важливих питаннь. Деякі з них приїхали з районів і інших міст області і вони не в курсі, що то є звичайним моментом "роботи" місцевого суспільства. Для неї найголовніше було облити брудом ініціатора. Перетворити на звичану сварку серйозне засідання. Я не дуже зрозуміла випаду з її сторони в бік ініціаторів заходу.
Помилка організатора була в тому, що він відреагував на той випад, цього робити було не слід. Бо на таку реакцію і чекали опоненти.
Зараз роз'ясню що і як. Це в нас так політика в Хмельницькому робиться. Не підкопаєшся. :-)
Пару дзвінків до вельмишановних друзів... На тему: А що то було? І виявляється, що наша Наталя Колєснік є подругою або родичкою дружини Сергія Скоробагатого. Це людина, що має також неабияке відношення до Казацтва. Я вже тіряюсь до якого, бо нарахувала цілих три об'єднання. І співпрацювати один з одним чомусь не мають бажання. Навпаки лляють брудом один одного.

Те, що Наталя з'явилась в залі не просто так, а прийшла на засідання з чіткою метою зірвати його, стало зрозуміло не тільки мені. Постійні косі погляди і її недовольне буркотіння під ніс, тому доказ. А ось з чиєї ініціативи вона це зробила, то є питанням.
Я людина незалежна, сама собі на розумі. Мені все одно "ху із ху"... Але...
Конкретно, в цій ситуації, мені не подобається, що чудова ініціатива Реєстрового Козацтва і особисто Андрія Карнатовського щодо засідання, перетворилася в базарну сварку. Там повинні були розглядатись і мої особисті ініціативи щодо музично-патріотичного виховання. Цілих сім пунктів, якщо що... В кожної присутньої в залі людини були пропозиції по темі. Я їх бачила. Поряд зі мною був чоловік з СБУ і в нього на аркуші паперу були пропечатані пропозиції! Тобто люди серйозно готувались.
І завдяки пані Колєснік, яка чомусь вдалася у спогади довоєнного періоду, озвучити їх не вдалося!
Біда в тому, що в нас всі добрі ініціативи занехтуються через чиїсь інтереси або через тупість окремих індивідуумів. Я не раз вже стикалася з цим. "Розділяй та царюй!" - ось як це називається. Єдність народу і народного руху не потрібна верхівці влади і її приспішникам.
Я вийшла з будь-якого волонтерського руху лише через те, що дістало виміряння хмельницькими волонтерами щодо "в кого довше?!". Доречі, ці змагання і досі продовжуються. Зайнялась волонтерством в іншому вимірі: інформаційному! Я стала журналістом. Я хочу розказувать правду про місто Хмельницький, який дуже люблю. Я хочу ділитись з Україною, що в нас найкраще місто на Землі! Але кожен раз стикаюся з подібним брудом.
Сьогодні я мала презентувати області свою ідею школи творчості, яка має бути зразково- показною, я мала донести інформацію про неміряну кількість креативних конкурсів щодо талановитої молоді, розказати про угледарських дітей, що їдуть до нас у місто в гості!.. Я хочу, щоб наші діти і Вугледарські поспілкувалися і зрозуміли, що ми всі є українцями, і між нами немає ніякоїсінької різниці!
І що з того вийшло?! Через Наталю Колєснік, вельмишановні люди вислухали побрехеньки про Реєстрове Козацтво! На тому і розійшлися. То ж не нормально!
Може Наталка казала правду, а може дійсно брехню. Це не має значення в цьому випадку. Бо для прояснення ситуації обрала вона не влучні час і місце. А саме, для звинувачення педагога зі стажем в тому, що він поганий вчитель, то не той кабінет обрала для цього. Що вона цим хотіла показати? Свою неповагу до ініціатора заходу? Тільки вийшло навпаки. Показала вона свою недолугість і в черговий раз доказала невідповідність своїй посаді. Як її могли підвищити з такими "якостями"?
Вже набридли ігри. Навіщо заважати людям робити корисні речі? Це дуже і дуже погано виглядає з усіх боків. А в нашому місті дізнатися хто від кого, то не має труднощів. Лише кілька дзвінків. І все стає ясно.
Наталя Колєснік... Людина, що має посаду ....Чи має вона право розв'язувать внутрішні коливання на обласній нараді через свої особисті інтереси або через інтереси своїх знайомих? Так не має бути!!! Як на мене, такі люди взагалі не можуть займати посади вище секретаря, якщо особисті інтереси шкодять загальносуспільним моментам... Ми ж будуємо нову країну, чи не так?! Давайте розділяти особисте і робочі моменти.
Дуже зла! Вважаю, що людина, яка в 2014 році збирала вчителів Хмельницького на антимайдан до Києва, має сидіти тихенько, мов миша.... А не волати про те, хто був на Майдані, а кого там не було... Яка зараз вже різниця? Майже три роки війна на Сході іде, а ми все ніяк не вирішимо питання:"Хто крутішим був на Майдані?!" А ми зараз повинні намагатися разом не зрадити тих, хто загинув.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014