ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

17 травня 2016 у місті Хмельницький відбулися навчально-польові заняття з предмету "Захист Відчизни". Вони проводились на території НВК √9.

13241421_1156314031077164_5389971999984502519_n

Я в захваті від цієї ініціативи. Хлопців розділили на п'ять груп. Вони кидали гранати, слухали курс по тактичній медицині, тренувались в рукопашному двобої і розміновували міни з розтяжками. Але більш за все, мене вразив біг з перешкодженнями. Це, мабуть, називається якось по - іншому, бо школяри бігли спочатку через металеву змійку, перелазили через височений забор, стрибали в справжній окоп, звідти кидали гранати, потім повзли по землі... Здивувало, що одинадцятикласники мають непогану фізпідготовку. Мої однокласники в старших класах навіть підтягнутися не могли жодного разу. А ці... Височенні і виносливі. Смайлик «smile»
У організаторів є намір долучити всі навчальні заклади міста до таких навчань. А поки що, участь брали: 11 класи шкіл № 12, 20,24; НВК № 4 та 9; гімназій №1 та 2.
Від себе хочу сказати, що школяри отримали важливі знання і невеличкий досвід із курсу самооборони і тактичної медицини. Я сама заслухалась. Всі дуже втомилися, але виглядали задоволеними. Більшість хлопців були у формі. Я не питалася в них, але здається, що форму їм не купували спеціально. У багатьох батьки або служать, або вже відслужили в зоні АТО.

На останок, хочу зазначити, що Хмельницька влада не має жодного відношення до цього заходу. А було б непогано, якби і вона долучилася. Щоб вже з першого вересня в навчальних закладах почали проводити такі навчання регулярно і на постійній основі.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014