ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги
 • Вс, 3 вересня, 11:55

  Те що не може чекати до завтра (ЗБІР КОШТІВ ЗУПИНЕНО !!!)

  У фондах, куди вона звертається, говорять відкрито, що малим дітям легше зібрати такі суми, а для дорослих важко, бо люди не допомагають так активно дорослому, як дитині. Та завжди лишається віра в добрі серця людей, котрі не залишать людину помирати, тільки через те, що вона виросла і вже не дитина.
  987 Роман Реведжук
 • Сб, 12 серпня, 12:37

  Поки ЗМІ належатиме князькам, правда буде саме такою!

  Спокійно. Розумію, що всім все ясно стало. Але - є одне але... Що ж робити з журналістами котрі маніпулюють фактами? Що робити з каналом котрий повністю підконтрольний цій дамі на білому джипі приблизною вартістю 2,5 мільйони гривень?
  473 Роман Реведжук
 • Ср, 12 липня, 23:38

  План шатун або свої(чужі) криси

  Розсварити армію з народом, а народ з армією - основна мета ворогів України. Тому що ворогам не потрібно, щоб вони були, як одне ціле. Таку державу не перемогти. А держава то не політики, держава то є народ. Хлопці атовці, які на передовій саме зараз, завжди мають бути впевнені, що вони потрібні своєму народові, що в них за спинами є міцний тил. Тоді буде і бойовий дух, і жага до перемоги.
  291 Юлия Семехина
 • Чт, 29 червня, 13:08

  АТОвці всіх міст України, - єднайтеся!

  25.06.17 року зусиллями Шепетівського осередку Всеукраїнської спілки ветеранів АТО "Побратими України" урочисто відкритий спортивно-патріотичний реабілітаційний центр для учасників бойових дій і їх сімей. (Відео Урочистого відкриття благодійного турниру "Хоробрі серця") В цей день сталися три знакові події. По-перше, відбувся благодійний турнір "Хоробрі серця", де змагалися футбольні команди за титул кращих гравців. А саме, на футбольному полі змагалися команди Шепетівського відділу поліції, збірна Шепетівського району та збірна команда учасників АТО. По-друге, Шепетівський осередок ГО"Побратими України" офіційно оголосив про своє існування. І, по - третє, АТОвцям, нарешті, вдалося зробити можливою посттравматичну реабілітацію захисників України, шляхом тренувань на тренажерах і в складі спортивних команд.
  1174 Юлия Семехина
 • Сб, 3 червня, 19:59

  Трійця, що не можна робити в цей день

  Свято Трійця відзначається на 50-й день після Великодня. У 2017 році цей день припав на 4 червня. Існує безліч прикмет і забобонів, які не можна робити в цей день
  60 Галина Волчок
 • Пон, 8 травня, 23:37

  Україна у Другій світовій: факти для нащадків

  1. Для українців війна розпочалась в березні 1938р., коли внаслідок Мюнхенської змови, дружні Німеччині угорські війська збройно захопили новопроголошену Карпатську Україну, що перед тим була в складі Чехо-Словаччини. В боях було втрачено 430 убитими та більше 400 пораненими бійців Карпатської України. Сукупні ж втрати січовиків, за різними даним, склали від 2 до 6,5 тисяч чоловік. Це пояснюється тим, що більшість з них загинула не в зіткненнях з регулярними угорськими частинами, а в результаті зачисток і розстрілів полонених. Угорське населення почало полювати за групами січовиків і вбивати їх на місці без суду і слідства. Січовиків, які були передані полякам, теж розстрілювали на місці.
  735 Анна Мохначук
 • Сб, 22 квiтня, 21:57

  Гробки-2017: правила і традиції поминання

  Після Великодня в Україні починається поминальний тиждень, що слідує за Великоднем і закінчується на 9-й день після цього свята. Такий період називають могилками, проводами, поминками, Радоницею, гробками. Центральним днем для поминання є вівторок, 25 квітня, але для зручності людей, які працюють, поминання почали здійснювати раніше, на вихідних.
  335 Галина Волчок
 • Сб, 22 квiтня, 17:20

  Значення малювання для дітей в школі

  Малювання допомагає дивитися на світ іншими, новими очима, починаєш ще сильніше любити природу, людей і тварин. Починаєш ще сильніше цінувати все! Сам же процес малювання викликає неймовірні, чудові емоції. Людина духовно збагачується і росте над собою, розвивається і розкриває свої приховані здібності. Малювати треба, щоб бути щасливим і дарувати світові добро і красу
  674 Галина Волчок
 • Сб, 22 квiтня, 13:26

  Список заборонених в Україні російських артистів переглянуть, - Нищук

  Список заборонених в Україні російських артистів переглянуть, і для цього вже створено відповідну міжвідомчу комісію.
  335 Галина Волчок
 • Сб, 22 квiтня, 11:40

  Просто є такі люди в моєму житті...

  Є такі люди, зустрівши яких - ти не можеш їх більше відпустити, не тому, що ти не хочеш, а тому, що ти не можеш. Між вами сотні кілометрів, ви не проводите час разом як хотілося би, а на відстані - по телефону, через смс... Але ваше так зване спільне життя пронизане думками, які перетинаються, утворюючи липку павутину дружніх, споріднених душ.
  343 Галина Волчок
Сторінки:12345
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

Засновник газети: ПЕРША УКРАЇНСЬКА Незалежості МЕДІА ПЛАТФОРМА (с) 2014 "Камі з Перця"